Няколко големи български банди за източване на банкови сметки са въвели нова мода на платени „екскурзианти" в чужбина, които отиват на лов за чужди данни и печелят за 2 дни между 5000 и 10 000 лв.

„Нотариус = топченге”

Достъпът им до личните ни данни ще предотвратява измами

Нотариусите стават топченгета. Те вече ще имат достъп до националния регистър на МВР за документите за самоличност.

„Непушачи бранят тютюнджиите”

Наредбите няма да спрат пушенето в кафенетата. Това сочат резултатите от онлайн изследване на социологическа агенция "Ноема". 78,2% от анкетираните 3366 нашенци твърдят, че ресторантите няма да успеят да въведат всички изисквания към тях. Интересно е, че 39% от подкрепилите правата на тютюнджиите са непушачи.

„“Брюксел” гони гаргите с графити”

Ястреби, соколи и орли плашат гаргите по столичния булевард "Брюксел". Хищните птици са изрисувани в шумозаглушителната стена на шосето. "Графитите" ще гонят ятата, за да не се блъскат в прозрачната преграда.

„Родното ФБР пъди 8 чужденци”

Родното ФБР е изгонило осем чужденци от България заради заплаха за националната сигурност, научи "Стандарт".

в. Телеграф

„Край на измамите с имоти”

Краят на имотните измами ще настъпи на 1 декември. Тогава МВР ще отвори информационната си система за нотариусите и те ще могат да виждат снимката на реалния собственик на имота на личния си компютър. Това обяви зам. вътрешният министър Веселин Вучков по време на семинар на нотариалната камара в Боровец.

Бойко: Първанов нарушава конституцията”

„Строят центъра на вселената в Стара Загора”

„Пуснаха тих път до летището”

в. Меридиан мач

„Локо (Пд) унижи Левски на "Герена"

Локо (Пд) удари Левски с 2:1 насред София и предизвика истински катаклизъм в лагера на „сините". Това е първи успех на пловдивчани на ..Герена" от 25 години насам. Гостите изиграха перфектен мач, като поведоха с два гола на Здравко Лазаров и Базил де Карвальо преди почивката.

„Минев псува фенове при победа на ЦСКА”

ЦСКА победи драматично Берое с 3:2, но Йордан Минев напсува феновете в сектор „А" след мача.

„Юнайтед би Тотнъм с куриозен гол”

Манчестър Юнайтед победи Тотнъм с 2:0 и се приближи на пет точки от едноличния лидер във Висшата лига Челси. Много спорове предизвика вторият гол на Нани, като португалецът вкара необезпокояван топката, заложена от вратаря Гомес. Преди това Видич бе открил резултата за „червените дяволи" през първата част.

в. 7 дни спорт

„Левски пада на Герена”

Левски се издъни във втори пореден мач. Сините паднаха с 1:2 от Локомотив (Пд) на Герена, това не се беше случвало 25 години. Левски игра без трима основни футболисти. Гаджев, Тасевски и Минев бяха наказани след боя в Ловеч и това се оказа фатално.

„ЦСКА се добра до 3:2 срещу Берое”

ЦСКА се спаси в последната минута от пореден резил. Червените победиха Берое с 3:2 с хиляди мъки. Мачът се игра в София, но армейците бяха като гости. На трибуните на стадион "Васил Левски" имаше само фенове от Стара Загора. Агитката на ЦСКА остана в парка.

„Ботев отказа 2 млн. Евро”

Ботев отказа 2 млн. евро. Офертата е неофициална, отправена е от Алексей Петров и бе разгледана на заседание на УС на клуба. Условието било Ботев да се преструктурира в акционерно дружество. Предложението е отхвърлено.

„Юнайтед бие Тотнъм 2:0”

Манчестър Юнайтед победи с 2:0 Тотнъм в късния мач от Висшата лига снощи и дръпна с 3 т. на четвъртия Манчестър сити. Червените дяволи са трети в класирането с 20 т. Води Челси с 25.